KURUMSAL

Mezbaha Sistemleri

Teknotes Tasarım

2010 Yılı İtibari ile Mezbaha Makinaları ve Donanımların Tasarımını Yapmaktadır.

Geniş Ürün Yelpazesi ile Büyükbaş,Küçükbaş ve Sakatat Ekipmanlarını Piyasaya sunmaktadır.Türkiye Genelinde Yapılan Et Entegre Tesisi,Mezbahane,Kesimhane ve Besicilere Özel Kurban Kesim Yerleri ile Sektörde Öncü Firma Olma Yolunda Emin Adımlarla Yürümektedir. Sektördeki Gelişmeleri ve Pazardaki Yeni Talepleri Yakından Takip Eden Firma Yönetimi, Güçlü İdari ve Ticari Birikimi ile Sektörde Öncü Firmalardan Biri Olmayı Sürdürmektedir.

  • Padok Sistemleri
  • Mezbaha Ekipmanları İleri Et İşleme Sistemleri
  • Anahtar Teslim Et Entegre Tesisleri
  • Soğutma, Saklama ve Donuk Ürün Saklama Sistemleri
Misyonumuz

Firmamız Müşteri Talepleri Doğrultusunda Ürün Çözümleri, Ürünlerimizin Servis Koşullarını Zamanında Yerine Getirerek Müşteri Memnuniyetini En Üst Düzeyde Tutmayı Kendine İlke Edinmiştir.

Vizyonumuz

Kaliteli, Yenilikçi Ürün Dizayn ve Bu Ürünlerin Zamanında Teslimini Sağlayarak Önce Türkiye Piyasasında Sonra Dünya Piyasasında Aranan Marka Olmayı Kendine İlke Edinmiştir.

Hep Birlikte Büyüyor, Basamakları Birlikte Çıkıyoruz ...

Müşteri Memnuniyeti İçin Etkin Çözümler

TEKNOTES Mezbahane Sistemleri, entegre et tesisi projelendirmede, üretim, montaj ve satış sonrası hizmetlerde en yüksek standartları karşılamaktadır. Müşterilerimizin rekabet güçleri, verimliliğimizi garanti etmektedir.

Fikir ve Düşüncelerinizi Bize İletin !

Ekipmanlar , Projeler ve Merak Ettiğiniz Sorularınızı Mesai Saatleri İçerisinde Bizlere Danışmaktan Çekinmeyin !